Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Realizare si livrare pachet materiale de promovare
- Număr anunț
- DA22810296
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA (CUI 4691650)
- Furnizor / câștigător
- LUP FOCUS SEB SRL (CUI 37952469)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.771 RON
- Valoare atribuită
- 3.771 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 11:43
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.771 RON
din 3.771 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro