Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,9% sub estimat
CHIUVETA DE MASCA 1602 DECOR DR
- Număr anunț
- DA22829021
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI Bacau (CUI 4278256)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488,31 RON
- Valoare atribuită
- 459,69 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2019 10:50
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
459,69 RON
din 488,31 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 28,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.