Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DED9922 INCALZITOR ELECTRIC 5 KW 400V
- Număr anunț
- DA22828829
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314,78 RON
- Valoare atribuită
- 314,78 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 10:44
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
314,78 RON
din 314,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro