Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tamplarie Aluminiu

Număr anunț
DA22830597
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Orasenesc Cugir (CUI 24403922)
Furnizor / câștigător
NOVISTAR CUGIR SRL (CUI 31718478)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.218,49 RON
Valoare atribuită
6.218,49 RON
Data publicării
15.04.2019 11:47
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.218,49 RON

din 6.218,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.