Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Presa pentru caruciorul standard Duo
- Număr anunț
- DA22826269
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 42636000-3 · Prese (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.040 RON
- Valoare atribuită
- 8.040 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 09:01
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.040 RON
din 8.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro