Ofertă acceptată Cumpărare directă

Raider - RDP-CWM01 - Masina de rindeluit si degrosat, 2200 W

Număr anunț
DA22826361
Autoritate contractantă
COMUNA HIDA (PRIMARIA COMUNEI HIDA) (CUI 4792272)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
43810000-4 · Echipament de prelucrare a lemnului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.681,76 RON
Valoare atribuită
2.681,76 RON
Data publicării
15.04.2019 09:06
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.681,76 RON

din 2.681,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.