Acasă · Licitații
· Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLEMA INFINGERE MYF - 5G WAGO
- Număr anunț
- DA22831793
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28,40 RON
- Valoare atribuită
- 28,40 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 12:31
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 15:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28,40 RON
din 28,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro