Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare manusi/cizme electroizolante electricieni
- Număr anunț
- DA22829725
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI RO1558391)
- Cod CPV
- 50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140 RON
- Valoare atribuită
- 140 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 11:16
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
140 RON
din 140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro