Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu abatorizare

Număr anunț
DA22829605
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
Furnizor / câștigător
BANIPOR SRL (CUI 9724260)
Cod CPV
77500000-5 · Servicii de zootehnie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.528 RON
Valoare atribuită
3.528 RON
Data publicării
15.04.2019 11:12
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.528 RON

din 3.528 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.