Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verifcare prize de pamant

Număr anunț
DA22826414
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SEBIS (CUI 3518954)
Furnizor / câștigător
COSERI ELECTRIC CO SRL (CUI RO15160492)
Cod CPV
50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
15.04.2019 09:09
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.