Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTOR MONOFAZAT 220V 32A,SIGURANTA AUTOMATA P+N 20-25A,PRIZA DUBLA PT EXTERIOR CAPAC,DIBLU *6+HOSUR

Număr anunț
DA22822568
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
38550000-5 · Contoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375,49 RON
Valoare atribuită
375,49 RON
Data publicării
12.04.2019 12:54
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375,49 RON

din 375,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.