Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comanda nr. 91.
- Număr anunț
- DA22818760
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI RO27885826)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 678,71 RON
- Valoare atribuită
- 678,71 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 10:15
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
678,71 RON
din 678,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro