Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 21,4% sub estimat
incarcare cartus
- Număr anunț
- DA22835159
- Autoritate contractantă
- SERVICII PUBLICE MUNICIPALE TARGOVISTE SRL (CUI 39450469)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58,82 RON
- Valoare atribuită
- 46,21 RON 21,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2019 14:39
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
46,21 RON
din 58,82 RON estimat
21,4%
Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 12,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.