Număr anunț
DA22832628
Autoritate contractantă
CENTRUL SOCIAL SFANTUL ANDREI MALU MARE (CUI 40277826)
Furnizor / câștigător
SC SAFETY CONSULTATIONS SRL-D (CUI 35689197)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.920 RON
Valoare atribuită
1.920 RON
Data publicării
15.04.2019 13:03
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.920 RON

din 1.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.