Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii organizare eveniment
- Număr anunț
- DA22828761
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
- Furnizor / câștigător
- WE ARE UNITED (CUI 37745587)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.000 RON
- Valoare atribuită
- 54.000 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 10:41
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
54.000 RON
din 54.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro