Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii audit financiar extern

Număr anunț
DA22786548
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
TAX BUSINESS AUDIT CONSULTING SRL (CUI 34057508)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.200 RON
Valoare finală
33.600 RON
Data publicării
09.04.2019 10:39
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.