Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de marketing si promovare in sport

Număr anunț
DA22815197
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BOX (CUI 4204046)
Furnizor / câștigător
SPORTS NET MARKETING SRL (CUI 38036419)
Cod CPV
92621000-0 · Servicii de promovare a evenimentelor sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.600 RON
Valoare atribuită
14.600 RON
Data publicării
11.04.2019 15:32
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.600 RON

din 14.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.