Ofertă acceptată Cumpărare directă

ardei gras

Număr anunț
DA22779796
Autoritate contractantă
Gradinita cu PP nr 3 (CUI 29013645)
Furnizor / câștigător
LA LEUL COM S.R.L. (CUI RO6667373)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280 RON
Valoare atribuită
280 RON
Data publicării
08.04.2019 13:48
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

280 RON

din 280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.