Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASPIRAREA INTREGII SUPRAFETE ; -- CURATENIE DE INTRETINERE ZILNICA : STERGEREA PRAFULUI DE PE MOBILI

Număr anunț
DA22832842
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE NEAMT (CUI 2613087)
Furnizor / câștigător
LOOK MODE CLAUSS SRL (CUI RO24755716)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.650 RON
Valoare atribuită
20.650 RON
Data publicării
15.04.2019 13:11
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.650 RON

din 20.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.