Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONSUMABILE*ACE*Recoltoare vidate-Ace 22G, 0,7x38mm, cod 01-102.....
- Număr anunț
- DA22838954
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CISNADIE (CUI 4406100)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44,38 RON
- Valoare atribuită
- 44,38 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 09:29
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44,38 RON
din 44,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro