Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Branule / Catetere periferice cu valva g20=1000buc si g22= 2000 buc
- Număr anunț
- DA22831776
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.640 RON
- Valoare atribuită
- 1.640 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 12:30
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.640 RON
din 1.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro