Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Samsung compatibil M2875 - D116L

Număr anunț
DA22835324
Autoritate contractantă
Comuna Virlezi (CUI 4412233)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,41 RON
Valoare atribuită
146,41 RON
Data publicării
15.04.2019 14:45
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,41 RON

din 146,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.