Ofertă acceptată
Cumpărare directă
diazepam 5mg, 10mg, fi, nitromint, nifedipin, metoclopramid, bicarbonat de sodiu
- Număr anunț
- DA22831430
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN COVASNA (CUI 7521952)
- Furnizor / câștigător
- GEONET SRL (CUI 13884170)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 278,51 RON
- Valoare atribuită
- 278,51 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 12:15
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
278,51 RON
din 278,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro