Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA22839163
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC SPIRU HARET BZ (CUI 4234080)
Furnizor / câștigător
DA SILVA SRL (CUI RO18907097)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
580,09 RON
Valoare atribuită
580,09 RON
Data publicării
16.04.2019 09:38
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

580,09 RON

din 580,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.