Ofertă refuzată
Cumpărare directă
KIT Hemofiltrare compatibil cu Aparatul HF440 (6 bucati) - ATI 1
- Număr anunț
- DA22812237
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
- Cod CPV
- 33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.228 RON
- Valoare finală
- 6.119,22 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 13:07
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.