Ofertă acceptată Cumpărare directă

HOCHL.ALMETTE SMANTANA 150G

Număr anunț
DA22835604
Autoritate contractantă
GRADINITA NR 24 (CUI 4659447)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,20 RON
Valoare atribuită
9,20 RON
Data publicării
15.04.2019 14:56
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,20 RON

din 9,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.