Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRIGON CU BRANZA 100gr

Număr anunț
DA22831230
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PARFUM DE TEI CLUJ NAPOCA (CUI 4779001)
Furnizor / câștigător
LUDIMI PRODCOM S.R.L. (CUI RO8075238)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,80 RON
Valoare atribuită
256,80 RON
Data publicării
15.04.2019 12:08
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,80 RON

din 256,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.