Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pungi urinare 2000 ml cu valva evacuare T, adulti
- Număr anunț
- DA22844575
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141615-4 · Pungi pentru recoltarea urinei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166 RON
- Valoare atribuită
- 166 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 12:59
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
166 RON
din 166 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro