Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificari tehnice,

Număr anunț
DA22844124
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.533,93 RON
Valoare atribuită
2.533,93 RON
Data publicării
16.04.2019 12:41
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.533,93 RON

din 2.533,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.