Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tampoane chirurgicale din tifon 15cmx15cm

Număr anunț
DA22843487
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141116-6 · Tampoane si comprese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65 RON
Valoare atribuită
65 RON
Data publicării
16.04.2019 12:16
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65 RON

din 65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.