Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,8% sub estimat

ANIOSYME DD1 - DEZINFECTANT DETERGENT ENZIMATIC PENTRU INSTRUMENTAR

Număr anunț
DA22842913
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720 RON
Valoare atribuită
700 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
16.04.2019 11:56
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700 RON

din 720 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.