Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa interna de alimentare carcasa calculator desktop PC ATX 500W ventilator orizontal 120mm 12cm
- Număr anunț
- DA22842869
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Brasov (CUI 4688531)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630,40 RON
- Valoare atribuită
- 630,40 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 11:54
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
630,40 RON
din 630,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro