Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto pt. MAI 26017, MAI 24081 , MAI 15321 ,MAI 17666 , M
- Număr anunț
- DA22842435
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
- Furnizor / câștigător
- DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.813,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.813,60 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 11:39
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.813,60 RON
din 4.813,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro