Ofertă acceptată Cumpărare directă

racord flexibil silicon

Număr anunț
DA22831225
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 CUZA VODA (CUI 29481301)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
Cod CPV
44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.681,61 RON
Valoare atribuită
2.681,61 RON
Data publicării
15.04.2019 12:08
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.681,61 RON

din 2.681,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.