Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRAM

Număr anunț
DA22817128
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
ZENER CONTACT S.R.L. (CUI 34190279)
Cod CPV
71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.644,79 RON
Valoare atribuită
2.644,79 RON
Data publicării
12.04.2019 08:58
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.644,79 RON

din 2.644,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.