Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale promotionale-Ref 8924
- Număr anunț
- DA22841250
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- DOMINO ADVERTISING SRL (CUI 29031102)
- Cod CPV
- 18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.060 RON
- Valoare atribuită
- 1.060 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 10:55
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.060 RON
din 1.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro