Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARTICOLE BIROU - ISTORIE

Număr anunț
DA22845384
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,84 RON
Valoare atribuită
165,84 RON
Data publicării
16.04.2019 13:31
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,84 RON

din 165,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.