Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curea danturata 25-5M-2000
- Număr anunț
- DA22842372
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
- Furnizor / câștigător
- ROMBELT TRADE SRL (CUI RO14038072)
- Cod CPV
- 19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410 RON
- Valoare atribuită
- 410 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 11:36
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
410 RON
din 410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro