Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet cartuse

Număr anunț
DA22841857
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ,,ION GH. ROSCA" OSICA DE SUS (CUI 25288473)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770 RON
Valoare atribuită
770 RON
Data publicării
16.04.2019 11:18
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

770 RON

din 770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.