Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii de birou

Număr anunț
DA22841350
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean Salvamont Gorj (CUI 10111022)
Furnizor / câștigător
DARCOM SRL (CUI RO2161720)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,21 RON
Valoare atribuită
840,21 RON
Data publicării
16.04.2019 10:59
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,21 RON

din 840,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.