Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 ABSOLUT PAPER

Număr anunț
DA22838153
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.252 RON
Valoare atribuită
1.252 RON
Data publicării
16.04.2019 08:52
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.252 RON

din 1.252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.