Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC LC6 ( C6 ), 114*162mm, AUTOADEZIV, ALB

Număr anunț
DA22838125
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE Iasi (CUI 13582067)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,50 RON
Valoare atribuită
1,50 RON
Data publicării
16.04.2019 08:50
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,50 RON

din 1,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.