Ofertă acceptată Cumpărare directă

USI METALICE SI ACCESORII

Număr anunț
DA22837491
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.595,77 RON
Valoare atribuită
2.595,77 RON
Data publicării
16.04.2019 07:57
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.595,77 RON

din 2.595,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.