Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE CARTON A4 160 gr

Număr anunț
DA22837408
Autoritate contractantă
COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI (CUI 4701541)
Furnizor / câștigător
BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,88 RON
Valoare atribuită
33,88 RON
Data publicării
16.04.2019 07:44
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,88 RON

din 33,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.