Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET COT/CONECTORI
- Număr anunț
- DA22835056
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.087 RON
- Valoare atribuită
- 1.087 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 14:34
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.087 RON
din 1.087 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro