Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch D-Link DGS-108, 8 port, 10/100/1000 Mbps

Număr anunț
DA40564786
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,88 RON
Valoare atribuită
309,88 RON
Data publicării
05.06.2026 14:04
Termen limită
13.06.2026 17:00
Data finalizării
08.06.2026 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,88 RON

din 309,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.