Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pahar pp 200 ml 100/set

Număr anunț
DA22836259
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ALBA (CUI 9725118)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
39221123-5 · Pahare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45 RON
Valoare atribuită
45 RON
Data publicării
15.04.2019 15:31
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45 RON

din 45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.