Ofertă acceptată
Cumpărare directă
saci menaj 60L, 50/rola - 15 role x 4.63 lei detergent pardoseli 1L - 20 buc x 5.53 lei detergent le
- Număr anunț
- DA22840849
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTE CONSTANTIN BRAILOIU (CUI 23514094)
- Furnizor / câștigător
- TORA PRINT SRL (CUI RO23265350)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 834,30 RON
- Valoare atribuită
- 834,30 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 10:39
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
834,30 RON
din 834,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro