Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet de materiale pentru curatenie

Număr anunț
DA22836334
Autoritate contractantă
ACMVOL DESIGN S.A. (CUI 33137064)
Furnizor / câștigător
TOP SISTEM 98 SRL (CUI RO10831538)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,04 RON
Valoare atribuită
189,04 RON
Data publicării
15.04.2019 15:35
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 19:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,04 RON

din 189,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.