Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA OXIGENATA 30% 1L

Număr anunț
DA22834429
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
24310000-0 · Produse chimice anorganice de baza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,80 RON
Valoare atribuită
7,80 RON
Data publicării
15.04.2019 14:10
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,80 RON

din 7,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.